Tagok

Az Egyenlítőnek több mint 300 tagja van. Tagjaink személyes weboldalait folyamatosan töltjük fel az oldalra. Alább találhatók azok, akikről már részletes információk érhetők el!

MiniCRM-mel elérhetjük, hogy a napi tűzoltás helyett egy jól kidolgozott stratégiát megvalósító rendszerrel cégünk növekedésére fókuszálhassunk. A MiniCRM egy könnyen kezelhető, bárhonnan elérhető ügyfélkezelési megoldás. Bevezetése és működésének elsajátítása nem tart hónapokig, költséghatékony és nem csak a teendőkezelésben nyújt segítséget, az automatizálható értékesítési folyamatok mellett marketing- és ügyfélszolgálati támogatást nyújt, biztosítja a számlázást.

MiniCRM Zrt. 2009-ben alakult meg, a MiniCRM pedig egy évvel később került piacra. Azóta is folyamatosan fejlesztjük a szoftvert, hogy egy klasszikus CRM megoldásból a KKV-k vállalatirányítási rendszerévé váljon.

Bővülünk mind a felhasználók, mind a munkatársak számában. Csapatunk már több mint 60 főből áll, és ügyfeleink száma is folyamatosan nő. Már 1800-nál is több cég használja a MiniCRM-et 20 országból.

Ha kiváncsi vagy Neked, hogy segíthet egy CRM rendszer, látogass el a www.minicrm.hu oldalra.