Nem kell elmondanunk, milyen sokan kell, hogy most hirtelen profik legyenek a távmunkában, a videó konferenciázásban, még akkor is ha a cég, a szervezet eddig soha nem csinálta. Az Egyenlítő most abban szeretne segíteni nektek és cégeteknek, hogy Ti hamarabb váljatok hatékony otthonról dolgozó szervezetté, egyénné. Ezért készítettünk nektek egy tréninget.

Virtuális tréning két órában otthonról dolgozó munkavállalók számára

A virtuális tréning célja, hogy a távmunkával kapcsolatos tudatosság és a szükséges készségek kialakítása révén segítse mindazokat a munkavállalókat, akik a mostani nehéz helyzetben otthonmaradásra és otthoni munkavégzésre kényszerültek, és nehézségekkel küzdenek.

Mire lesz képes, aki elvégzi ezt a virtuális tréninget?

A résztvevők a virtuális tréning elvégzésének eredményeképpen képesek lesznek:

• A távmunka sikeréhez szükséges feltételeket átlátni
  • A szükséges készségeket felismerni és fejleszteni
  • Az idővel az otthoni környezetben is hatékonyan gazdálkodni
  • Tisztázni és menedzselni a várakozásokat
  • Megfelelő kommunikációval virtuális kapcsolatokat építeni és fenntartani
  • Eldönteni, hogy mikor, milyen kommunikációs csatornákra és eszközökre van szükség
  • Hatékonyan részt venni virtuális értekezletekben
  • Építeni a karrierjüket
  • Élvezni a virtuális együttműködést
Kiknek ajánljuk ezt a virtuális tréninget?

Mindazoknak a szakembereknek, akik a mostani helyzetben otthonmaradásra és otthoni munkavégzésre kényszerültek, akik eddig nem tanulták meg a videós megbeszélések és otthoni munka protokollját és most nehézségekkel küzdenek a távmunka terén.
Időpont: 2020.04.09. 17:00 óra
Tematika:

• A hatékony távmunkához szükséges készségek
  • A távmunka előnyei és kihívásai
  • Az otthoni környezet / Eszközök
  • Célok / Várakozások
  • Időgazdálkodás
  • Kapcsolatépítés
  • Kommunikációs csatornák és eszközök
  • Karrierépítés
  • A problémák kezelése
  • Jó hangulat kialakítása

Módszer:
Interaktív, a résztvevők bevonására épülő, online technológiát alkalmazó virtuális tréning
Nyelv:
Magyar vagy angol
Létszám és jelentkezés:
Max. 20 fő az interaktivitás fenntarthatósága érdekében. A korlátozott létszám miatt kérünk, jelentkezésedet ITT küldd el, legkésőbb 04.09. 10:00 óráig.
A tréninget vezeti:
Makkay-Chambers Adrienne
Nemzetközi kvalifikációkkal rendelkező tréner, coach es menedzsment tanácsadó
Adrienne küldetésének érzi, hogy nemzetközi szaktudását és tapasztalatait felhasználva támogassa a magyarországi vezetőket és szakembereket munkájuk sikerességének fokozásában.
Első diplomáját az ELTE BTK-án szerezte, majd hosszú ideig Angliában élt. Magyarországra visszatérve a Deloitte menedzsment tanácsadója, majd közép-európai regionális képzési vezetője lett. 2002. óta szabadúszó trénerként, tanácsadóként és coachként dolgozik Európa-szerte; ügyfelei között szerepel a Deloitte EMEA, a Morgan Stanley, a Renault, az ISG Personalmanagement, a Magnetec Ungarn, a BPP University (London), a Wilson Learning Europa, a PDT Global (London), a Nemzetközi Üzleti Főiskola (Budapest), a Pannon Egyetem Üzleti Tudásközpontja (Veszprém) stb.
Posztgraduális diplomát szerzett Human Resource Development téren a londoni BPP University-n, ahol évekig tanított is képzés-fejlesztést és HR-t. Nemzetközi virtuális tréningeket két éve tart a PDT Global színeiben.
Szakterületei a vezetőképzés, a kommunikáció és a sokszínűség és befogadás.
A CIPD (brit HR kamara) és a Wilson Learning akkreditált trénere; elnökségi tagja volt a Magyarországi Brit Kereskedelmi Kamarának (2015-2017.), valamint jelenleg is tagja a brit CIPD-nek és a magyarországi Humán Szakemberek Országos Szövetségének.